درباره من

از ۶ سالگی به کارهای فنی و خطرناک مخصوصاً الکترونیک ، مکانیک و… علاقه زیادی داشتم و بیشتر بازی های دوران کودکیم همراه با باز کردن  ، تعمیر کردن ، انفجار و ساختن وسایل مختلف بود .
اواخر ۱۴ سالگی برای اولین بار با کامپیوتر آشنا شدم و بعد از گذشت ۶ ماه برنامه‌نویسی به زبان کیوبیسیک رو شروع کردم. بعد هم زبان های vb6 ، asp و تقریباً با شنیدن اسم زبان های دیگه شروع به یادگیریشون می کردم . همه‌ی زبان های برنامه‌نویسی رو خودم یادگرفتم و تا حالا به هیچ کلاس آموزشی نرفتم(کلا مخالف کلاس رفتن واسه یاد گرفتن هر چیزی هستم).
از ۱۵ سالگی به مدت ۴ سال اسباب‌بازی های چند اسباب‌بازی فروشی نزدیک خونه رو تعمیر می کردم.تو این مدت بیشتر از ۴۵۰۰ اسباب‌بازی مختلف رو تعمیر کردم. بعد تصمیم گرفتم تو جشنواره جوان خوارزمی شرکت کنم و با ارائه طراح‌هایی در زمینه برنامه‌نویسی و الکترونیک، ۴ تا مقام اول استانی کسب کردم . در مسابقات روباتیک مختلفی از جمله خوارزمی ، ایران اوپن ، راهنمایی رانندگی و .. هم شرکت کردم و تجربه های ارزشمندی به دست آوردم. به صورت خودآموز و اتفاقی با هک آشنا شدم و نزدیک به چند هزار سایت و سرور مختلف رو هک کردم.در حقیقت هک برام به نوعی سرگرمی تبدیل شده بود و در زمان های استراحت مشغول به این کار می شدم. البته بعد از تصویب مجازاتی در مورد هک از هکر کلاه سیاه به کلاه سفید تبدیل شدم و شروع کردم به امن کردن سایت‌ها و سرورها. بعدها با کرک آشنا شدم و در این زمینه تجربه هایی کسب کردم .
مدت کوتاهی در یک شرکت در زمینه شبکه در بخش برنامه‌نویسی مشغول به کار بودم و بعد از گذشت ۶ ماه متوجه شدم که باید برای خودم مستقل کارکنم و نه برای دیگران. در نتیجه از شرکت خارج شدم و به همراه برادرم و ۲ دوست دیگر شرکتی رو تاسیس کردیم  .در اواسط دوره دبیرستان تصمیم به تدریس زبان های برنامه‌نویسی در آموزشگاه های رشت گرفتم و در مدت ۲ سال به طور همزمان با ۳ آموزشگاه مختلف همکاری داشتم. بعد از ورود به دانشگاه به همراه یکی از استادان و جمعی دیگر، شرکت دیگری رو تاسیس و شروع به تولید نرم افزارهای تخصصی کردیم. از سال ۱۳۸۹ به همراه همسرم شرکت بی پایان را تاسیس کردیم و تا به امروز به تولید نرم افزارهای تخصصی و طراحی وب سایت مشغول هستیم.
تا حالا چند تا سرویس در زمینه های مختلف هم راه اندازی کردیم از جمله : u2s, tasky , smstofuture, linksforfriedns, pleaserankme , smartpals , … البته تعدادی از سرویس ها رو فعالا غیرفعال کردم .

زمینه هایی که در حال حاضر توشون تخصص و فعالیت دارم اینها هستن :
الکترونیک ، رویاتیک ، هک ، امنیت ، کرک ، طراحی وب سایت و برنامه‌نویسی به زبان های

Php,asp,asp.net,c#,vb.net,python,perl,asm,c,c++,vb,pascal,Delphi,java,Html, html5, CSS , CSS3, JavaScript,  ,JQuery, Ajax , …

مهم‌ترین ویژگی اخلاقیم اینه که اعتماد به نفس بالایی دارم البته چون حقیقته دیگه اعتماد به نفس حساب نمیشه :دی

 

برای مشاهده رزومه به روز شده می تونید از این لینک استفاده کنید.

۰۵
دی ۱۳۹۲
نویسنده
دسته‌ها
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا کاراکتر های تصویر زیر را در کادر وارد نمایید.

Please type the characters of this captcha image in the input box